Серед однокласників Євгена називають задротом, адже він цілодобово сидить біля монітора, ледь відволікаючись на сон та їжу. Відвідування навчального закладу для хлопця справжня каторга, і після повернення додому він насамперед біжить до улюбленого комп’ютера. Обожнювані сайти пов’язані з порноіндустрією, і одного разу з їх допомогою учень знайшов спосіб відмінного заробітку. Гроші буквально річкою текли в кишеню, що дозволило йому змінити ставлення хлопців у школі. Колишні недруги першими поспішали привітатися з багатієм вранці, а дівчата пропонували сходити з ними на побачення.

Однак і нова реальність юнакові набридла, і він вирішив розширити свій бізнес, для чого було необхідно влитися в корупцію, що вважається у всесвітній павутині нормальним явищем. Але чи вистачить Дружині сил і відваги, щоб впоратися з небезпечними обов’язками, і не поставити під удар близьких? Почавши з порносайтів, юнак незабаром отримує свої перші гроші. Це докорінно змінює його життя: більше він-не шкільний Ізгой. Вчорашні недруги вітаються першими, а найкрасивіші дівчатка шукають з ним зустрічей. Фільм Як підняти мільйон. Сповідь Z@drota (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Розвиваючи свій бізнес, Женя в результаті опиняється перед вибором: прийняти закони корумпованого світу і стати своїм у далекою від ідеалу реальності, або піти навперейми могутнім структурам, поставивши під удар себе і своїх близьких?

Режисер: Клим Шипенко
В ролях: Віктор Грудев, Дмитро Калязин, Соня Карпуніна, Анастасія Акатова, Микола Амосов, Олександр Самойленко, Лідія Байрашевская, Михайло Бабічев, Любов Толкаліна, Михайло Довженко