Керуючим старовинним боулінгом Джефф, кожен день, приходить першим і йде останнім. Він запам’ятав розміри взуття постійних відвідувачів спільноти і примхи його колег по роботі. Рутина — це друге ім’я Джеффа, і йому це подобається. Коли Джефф виявляє, що власник планує продати заклад, комфортне життя починає валиться. Секрет, захований в стінах будівлі, може бути саме тим, що потрібно для того, щоб врятувати ситуацію… Джефф працює керуючим старовинним боулінг-клубом під назвою «Світ Вінки».

Кожен день Джеффа пов’язаний з цим закладом, адже він завжди приходить на роботу першим, а йде останнім. Але звична комфортне життя змінюється відразу, коли Джефф дізнається, що власник боулінгу зібрався продати клуб. Як Джефф намагався врятувати світ – це драматична комедія про те, як молодий хлопець, який працює в боулінгу ретро стилю, намагається врятувати це місце від закриття.

А все тому, що його власник вирішив продати заклад. Але Джефф любить свою роботу, і любить цю будівлю, а тому буде боротися до кінця. Фільм Як Джефф намагався врятувати світ (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кендалл Голдберг
Актори: Джон Хідер, Джим О Хейр, Брендан Мейер, Майя Ерскін, Стів Берг