Пастор Родінсон в минулому був військовим, але одного разу він вирішив зануритися з головою у віру. Головний герой шалено любить свій вид діяльності, адже він вважає, що допомагає людям стати на шлях істинний. Дружина головного героя переживала не найкраще дитинство, тому зараз вона намагається насолодитися життям по повній програмі, ні в чому собі не відмовляючи. У пастора є дочка підліток, яка щодня відвідує християнську школу. Дівчина неймовірно красива і приваблива. Є один хлопчик, в якого закохана дочка пастора, між ними пробігла іскра взаємної симпатії.

Дівчина навіть і подумати не могла, наскільки сильними її виявляться почуття. Але одного разу хлопець вирішив запропонувати дівчині зблизитися, але вона йому відмовила. Після того, як головний герой став помічати, що парочка хлопців починає зближуватися він вирішив зменшити палу і остудити їх почуття. Пастор вирішив відправити дочку в літній табір, і в цей час самому розібратися у своєму житті. Фільм Яблуко спокуси (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Виявляється, що між пастором і його дружиною є серйозні проблеми, які в терміновому порядку вимагають втручання. Головний герой не хоче розповідати нікому про утрудненому життєвому етапі, але чи зможуть подружжя зберегти шлюб?

Режисер: Грег Гелловей
В ролях: Іззі Коффі, Крісті Фарріс, Деррін Девітт Хенсон, Грегорі Алан Вільямс, Рода Гріффіс, Аджіона Алексус, Маріана Толберт, Chase Wainscott, Зої Майерс, Грейсон Кілпетрік