Любов дає людині відчуття щастя і польоту. Вона змушує зважуватися на вчинки, які в звичайному житті навіть не прийшли в голову. Це всепоглинаюче почуття допомагає перетворитися. Шон відчув саме такі почуття, коли зустрівся з Кейт. Вона стала центром його життя. Хлопець був абсолютно щасливий, проводячи час з коханою дівчиною. Їхні стосунки стрімко розвивалися, коли Кейт заявила, що у них немає майбутнього. Так як є людина, яка не дозволить їм бути щасливими. Цей кримінальний авторитет і вбивця ніколи не дозволить дівчині бути поруч з коханою людиною. Шон був ошелешений цією новиною. Однак до кінця не міг повірити в слова дівчини.

Але дівчина почала наполягати на тому, що їм не вдасться ні сховатися, ні втекти. Єдиним виходом залишається вбивство. І його повинен зробити Шон заради Кейт. Перспектива позбавити людину життя, навіть якщо він такий небезпечний, молоду людину не радувала. Тому він всіляко намагається переконати дівчину в неправильності цього рішення. Кейт все ж продовжувала переконувати Шона в тому, що заради нього вона пішла б на такий крок.

Тому хлопець поступово став здавати позиції. Він все ще не готовий стати вбивцею, але не виправдати довіри коханої Шон боїться ще більше. Фільм Я заради тебе вб’ю (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Моніка Лінн Уеслі
В ролях: Ханна Ребекка Телль, Роберт Хук, Ерік Девіс, Ізабелла Тагман, Майкл Шон Сенді, Міккі Баньяс, Растин Дейч, Майкл Хаддад, Річард Хелверсон, Клаудія Сервен