Артем — молодий піаніст, який намагається знайти себе в цьому світі і варто сказати виходить у нього це не просто. Однак у нього є кохана дівчина, яка завжди і в усьому готова підтримати свого коханого. Але несподівано відбувається те, чого хлопець явно не міг передбачити. Одного разу він прокидається в парку і бачить прекрасну незнайомку. Одне її привіт повністю змінило життя хлопця, змінилися пріоритети, погляди на світ і багато що йому вже здавалося зовсім незначним. Після знайомство з братом цієї красуні він вирішив зануритися в світ без обмежень, що йому дуже сильно сподобалося.

До цього він вважав себе дійсно щасливим. Але зараз хлопець зрозумів, що йому не вистачало саме цієї свободи, яку він отримав тільки зараз. Він навіть кидає свою кохану не замислюючись про її почуття і про те, чи правильно він чинить, адже таку дівчину, як вона, він більше ніде не зустріне. Але хлопець навіть не думає про те, що йому варто зупинитися і подивитися на те, що він робить зі своїм життям і дійсно правильно вести себе подібним чином або ж варто все повернути на круги своя поки ще не пізно.

Що ж чекає хлопця попереду і чи дійсно він буде щасливий з таким підходом до життя? Фільм Я щасливий (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Євген Дакота
В ролях: Євген Дакота, Наталія Анісімова, Олександра Верхошанский, Володимир Селезньов