Якщо поглянути на Лэни з боку, то можна подумати, що вона є ідеалом сучасної жінки — хороша і слухняна дружина, любляча мати, прекрасна домогосподарка, на плечах якої знаходиться весь будинок. Крім цього, Лені не пиляє свого чоловіка, звітуючи того за найменшу провину, і не влаштовує істерик на рівному місці. Але це тільки перше враження. Насправді ж, Лені не відрізняється ні високою мораллю, ні дотриманням будь-яких пристойності. Вона не гребує алкоголем, вживає наркотики, які не завжди бувають більш-менш нешкідливою «травичкою», відчайдушно зраджує своєму чоловікові, не гребуючи затягнути в ліжко навіть його кращого друга.

Цілком ймовірно, що у жінки серйозні проблеми з психікою. Але замість того, щоб взятися лікувати свою душу, вона просто робить вигляд, ніби в її житті справи йдуть якнайкраще. Лені воліє просто посміхатися, замкнувшись в собі і не звертаючи особливої уваги на навколишню її дійсність, зачаївшись у власному порочному мирці. Фільм Я посміхаюся у відповідь (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І вирватися зі створеного нею самого кола стає з кожним днем все важче. Позбувшись смаку до життя і не знаючи, як вчинити надалі, Лені починає подумувати про те, чи не покінчити з життям, наклавши на себе руки.

Режисер: Адам Салки
В ролях: Джош Чарльз, Скайлар Гертнер, Шейн Коулмен, Сара Силверман, Нік Тейлор, Міа Баррон, Томас Садоски, Шон Реда, Синтія Дарлоу, Крістін Гріффіт