Кінокартина «Я кіборг, але це нормально» є мелодрамою з уловимими фантастичними нотками комедії. Фільм оповідає про те, що справжня любов проникне в усі куточки всесвіту і навіть таке незвичайне місце, як психіатрія. Головною героїнею виступає Ян-гун. Її з дитячого віку виховувала психічно неврівноважена бабуся. Через деякий час її бабусю поміщають в будинок престарілих через пристрасть до редьки. Ян-гун влаштовується на військовий завод, де днями і ночами збирає запчастини для радіо техніки. І в один прекрасний момент, вона зривається. Невдала спроба самогубства призводить до дивних наслідків. Головна героїня раптом вирішує, що вона кіборг і головна її мета – врятувати бабусю.

Дівчина не їсть, бо кіборгу не потрібна їжа смертних, а лише підзарядка від електрики. Розводячи руками, лікарі відправляють героїню на лікування в психологічну клініку. Ніхто не може до неї достукатися. Але це вдається такому ж пацієнтові, як і вона. Молодий хлопець Іл-сун потрапив в дану клініку через пристрасть до клептоманії. Фільм Я кіборг, але це нормально (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Намагаючись допомогти бідній дівчині і якось переконати її в тому, що вона людина, Іл-сун закохується в неї. Як же будуть далі розгортатися події і чи зможе головна героїня повернутися до нормального життя?

Режисер: Пак Чхан-ук
В ролях: Лім Су-джон, Рейн, Чхве Хі-джин, Лі Ен-не, Кім Бен-ок, Про Даль-су, Ю Хо-джон, Пак Пен-ин