Лео — молодий скульптор, який мріяв про життя з коханою, де вони зможуть обзавестися чудовими дітками і радіти кожному дню. Однак несподівано, катастрофа забирає життя найдорожчої для нього людини. Після цього він замикається в собі і намагається жити самітницького життям. Але з кожним днем він все більше страждає від нестачі уваги коханої жінки, він готовий на все щоб її повернути, хоча розуміє, що це неможливо. Однак йому як творчій людині здається, що в цьому світі немає нічого неможливого, і він, безперечно, ще придумає як зажити тим життям, про яку ще недавно він міг тільки мріяти.

Попереду чоловіка чекає безліч труднощів, але він готовий на все, щоб відтворити образ своєї коханої і зробити все щоб вона повернулася до нього нехай і в образі однієї з кращих його робіт. Він був одержимий цією ідеєю, так що не варто було і думати, що він відмовиться від цієї затії. Правда от і про наслідки цього рішення хлопець навіть не замислювався, так як був впевнений, що це його єдиний шанс знайти своє власне щастя і отримати все, про що він колись міг тільки мріяти.

Однак до чого призведе спроба створити таку скульптуру і як зміниться життя чоловіка після цього, чи зможе він дійсно знайти те, про що мріяв? Фільм Я і Уда. Спокута (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дмитро Стріжевський, Олег Червоняк
В ролях: Інеса Мигунова, Артур Мусін, Лоліта Ігнісова, Микита Белимов