Фільм Холостяки (2017) дивитись онлайн в HD якості


Головним героями є літній чоловік разом зі своїм сімнадцятирічним сином. Не так давно в їх житті сталася справжня трагедія – втрата дружини і матері, яка померла. І тепер чоловіки повинні навчитися жити самостійно, і для цього вони приймають рішення почати все з чистого аркуша. Першим кроком стає переїзд зі свого провінційного містечка в Лос-Анджелес, де головні герої починають ловити кожен шанс, який їм надає сама доля. Таким чином, в житті чоловіків назрівають істотні зміни, після того, як холостяки заводять знайомство з двома чарівними жінками, які змінюють їх сірі будні. Однак чим більше змінюється їх життя, тим менше місця залишається в ній один для одного.

Невже рідні один одному люди можуть зробити вибір на користь малознайомої людини? У будь-якому випадку, обох головних героїв чекає непросте життєве випробування. Білл пеллет переїжджає з Сан-Франциско в Лос-Анджелес через смерть своєї коханої дружини. Разом з ним важко сумує і Уес, юний син овдовілого чоловіка. Вирішивши почати життя з чистого аркуша, вони влаштовують Уеса в місцеву школу. Фільм Холостяки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Спочатку герої і думати не можуть ні про кого, крім покинула їх дружини і матері, але поступово час заліковує їх душевні рани. Білл знайомиться з чарівною вчителькою французької мови, а Уес заводить дружбу з однокласницею на ім’я Лейсі.

Режисер: Курт Воелькер
В ролях: Одея Раш, Дж.К. Сіммонс, Джин Луїса Келлі, Жюлі Дельпі, Т.Дж. Раміні, Джей Хед, Кевін Данн, Джош Віггінс, Тайрел Джексон Вільямс, Том Амандес