Фільм Хлопчики на деревах (2016) дивитись онлайн в HD якості


Дія фільму відбувається напередодні Хеллоуїна в 1997-му році. У центрі сюжету знаходиться група хлопців, які дуже люблять кататися на скейтах. Вони вже так натренувалися, що з легкістю можуть робити запаморочливі трюки. Але є у них і ще одне захоплення, тільки назвати його хорошим і правильним не можна. Просто вони люблять знущатися над одним своїм однолітком, якого звуть Йохан. Жодної можливості підколоти його або сказати якусь гидоту хлопці не втрачають. Кор теж це робить, але в той момент, коли він випадково зустрічає Йохана ввечері на вулиці, йому стає шкода хлопця, бо він намагається йому допомогти.

Наприклад, пропонує довести всім кривдникам, що не такий вже він і боягуз, як всі думають. Для цього підлітку потрібно провести ніч найстрашнішого свята в якомусь занедбаному будинку, яке всі нормальні люди обходять стороною, особливо в темний час доби. Така будова в місті є. Фільм Хлопчики на деревах (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD.

Чутки про нього ходять найнеймовірніші, тому навіть відважні хлопці туди не сунуться, але Йохан погоджується випробувати себе. За його відчайдушним вчинком спостерігає вся компанія задиристих хлопців, і ніхто навіть не здогадується, з чим їм належить зіткнутися.

Режисер: Ніколас Версо
В ролях: Тобі Уоллес, Гуллівер МакГрат, Митци Рулманн, Justin Holborow, Henry Reimer Meaney, Джейден Лагг, Тому Расселл, Patrick Gilbert, Венді Рул, Тревор Джемісон