У центрі сюжету фільму знаходиться одинадцятирічний хлопчик, у якого немає імені, а якщо і є, то його все одно завжди все називають Хлопчиком. Мама головного героя померла, тому він змушений жити разом зі своєю бабусею та братом, але крім них в будинку ще дуже багато молодших дітей, які є племінниками і племінницями головного героя. Хлопчик завжди мріяв про те, що одного разу в його житті з’явиться батько, якого він не тільки дуже любив, але і завжди обожнював. І його бажання збувається, в один прекрасний день, коли бабуся Хлопчика перебувала у від’їзді, на порозі будинку головного героя оголошується його батько разом зі своїми дружками.

І по мірі того, як хлопчина починає краще дізнаватися власного батька, тим більше він в ньому починає розчаровуватися. Таким чином, з усієї цієї ситуації йому належить винести величезний життєвий урок. У нього є бабуся, молодший братик Роккі і козел. Аламейн розповідає, що його батько справжній герой, і тут татко зволив з’явитися. Тільки ніякий він не герой і навіть не тягне на такого. Це просто невдаха, причому трохи придуркуваті.

Повернувся він не заради сімейних обіймів, а заради мішка, в якому знаходяться гроші. Цей самий мішок він заникав і тепер бажає відшукати його. Фільм Хлопчик (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тайка Вайтити
В ролях: Джеймс Роллестон, Te Aho Eketone-Whitu, Тайка Вайтити, Моранги Тихоре, Шерили Мартін, РиккиЛи Вайпука-Рассел, Хейз Ревети, Маакариини Батлер, Раджвиндер Эрия, Манихера Рангиуайя