Події фільму переносять глядачів у 90-ті роки минулого століття. Фредді-звичайна дівчина, яка живе зі своїми батьками в Лос-Анджелесі. При цьому вона відрізняється досить бунтарською поведінкою і характером. Головна героїня частенько пропускає школу, віддаючи перевагу нудному навчанню тусовки і спілкування з друзями. Тому не дивно, що вона часто свариться з батьками, які переживають за майбутнє своєї дочки. Одного разу через сущу дрібницю між ними знову спалахує сварка. Ображена дівчина кулею вилітає з рідного дому, хоча на мегаполіс вже опускаються сутінки.

Вона вирішує відправитися до своїх приятелів, які напевно зібралися на іншому кінці міського кварталу. При цьому вночі вулиці американського мегаполісу аж ніяк не безпечні. Кілька кримінальних угруповань в Лос-Анджелесі в черговий раз ділять між собою сфери впливу, через що тут нерідко трапляються перестрілки. Однак легковажна Фредді і не замислюється про небезпеку, що загрожує їй. Вона впевнена в тому, що зможе без будь-яких проблем дістатися до своїх шкільних товаришів.

Але на цей раз дівчина серйозно помиляється. Вона потрапляє в цілий ряд небезпечних пригод, вибратися з яких живою і неушкодженою можна лише дивом. Фільм Хитріше за всіх (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Jena Serbu
В ролях: Джої Кінг, Люк Паскуаліно, Ронен Рубінштейн, Треванте Роудс, Іветт Ніколь Браун, Нейтан Кійес, Джейк Вірі, Еміліо Рівера, Хелена Меттссон, Девід Селбі