Вільда — дівчинка-підліток з блакитними волоссям, у якої є єдина мета в житті — вирватися з сумного, сірого Осло і перебратися в місто мрії Токіо. Вона не ходить в школу, бовтається з друзями і живе в світі фантазій. Напередодні Різдва її зустрічають працівники соціальної служби і повертають до реальності: з матір’ю стався нещасний випадок, і тепер вона повинна зустрітися зі своїм батьком, якого не бачила 15 років. Як сумно, нудно і самотньо відчувається дівчинці-підлітку на ім’я Вільда в сірому і похмурому місті Осло!

Бажаючи зробити своє життя хоч трохи яскравіше, виділитися в однотонному натовпі, вона пофарбувала своє волосся в блакитне світло. А ще у неї є пристрасна мрія – вирватися з цього місця і поїхати в Токіо. Замість відвідування школи дівчинка живе в своєму оригінальному світі фантазій, бовтаючись з подібними собі друзями по вулицях. Фільм Харадзюку (2018) дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але одного разу все різко змінюється – працівники соціальної служби повідомляють їй, що з матір’ю стався нещасний випадок. Їй належить зустріч з батьком, з яким вона не бачилася з народження.

Режисер: Ейрік Свенссон
В ролях: Ines Høysæter Asserson, Микола Клеве Брок, Інгрід Олава, André Sørum, Кьерсти Одден Скьелдаль, Olea J. M. Sæter, Filip Mathias Eide, Ніна Андреассен, Саджида Малік, Оскар Гі