У дитинстві лікарі виявили у Амелі хронічну астму. Стурбовані батьки оточили дівчинку теплом і турботою. Але хвороба, незважаючи на ретельно виконувані рекомендації лікарів, продовжує прогресувати. Все частіше дівчина страждає від раптових нападів удушення. Зрештою за порадою одного фахівця родичі вирішують відправити її в лікарню, яка розташовується біля підніжжя гір. Вважається, що тамтешнє повітря цілюще для астматиків. Подружня пара сподівається, що ця поїздка допоможе стабілізувати стан їх дочки. Сама ж головна героїня зі страхом чекає того дня, коли їй доведеться покинути рідний дім. І по приїзду в санаторій побоювання Амелі повністю підтверджуються.

Місцевий медперсонал ставиться до своїх обов’язків відверто байдуже. У чужих стінах з похмурими докторами дівчина відчуває себе не в своїй тарілці. Однак все змінюється, коли вона знайомиться з милим хлопчиною. Підлітки швидко стають кращими друзями. Одного разу в ході чергової розмови юнак розповідає Амелі старовинну легенду. Фільм Втеча Амелі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Повір’я свідчить, що людина, що вилізла на тутешню гірську гряду, назавжди вилікується від будь-якої хвороби. Натхненна цим красивим розповіддю дівчина відправляється зі своїм приятелем в похід.

Режисер: Тобіаш Віеманн
В ролях: Сюзанна Борман, Денис Москітто, Ясмін Табатабаі, Давид Бредін, Міа Касало, Самуель Жірарді, Єремія Ачеампонг, Лео ДАВП, Олені Одері, шення Піцманн