Центральним персонажем легкої мелодрами є Лара Джин. Вона навчається в звичайнісінькій загальноосвітній школі. Енергійна дівчина не любить нудьгувати на самоті. Разом з приятельками вона регулярно відвідує різні заходи і дискотеки. При цьому у головної героїні є секрет, яким вона не ділиться навіть з найближчими подругами. Справа в тому, що протягом декількох років, проведених за шкільною партою, романтична красуня закохувалася в місцевих хлопців незліченну кількість разів. Ось тільки вона завжди соромилася зізнатися їм в своїх почуттях. Одного разу Лара вирішує написати всім своїм колишнім коханим за листом. У цих посланнях вона відкриває їм всю правду про себе.

Природно, головна героїня не збирається відправляти ці листи за адресатом. Вона ховає їх в затишному місці. Однак незабаром любовні послання якимось чином потрапляють в руки молодим людям, до яких Джин колись відчувала трепетні почуття. У цієї неприємної історії з’являється несподіване продовження. Фільм Всім хлопцям, яких я любила раніше (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Юнаки, які отримали листи, приймаються надавати Ларі різні знаки уваги. Щоб звільнитися від них, вона змушена вдатися до допомоги свого друга Пітера, який повинен зіграти роль її бойфренда.

Режисер: Сьюзен Джонсон
В ролях: Ной Сентінео, Ізраель Бруссар, Джон Корбетт, Лана Кондор, Джанела Перріш, Емілія Баранак, Ендрю Бечелор, Олівер Махоро Сміт, Мадлен Артур, Jordan Burtchet