Брендон-життєлюбний хлопець, який навчається у великому інституті. У нього є безліч хобі. Але головним захопленням юнака є танці. Більшу частину свого часу він приділяє тренуванням разом зі своєю командою однодумців. Зараз молодий чоловік разом зі своєю танцювальною групою готується до відповідального виступу на змаганнях. Однак у підсумку він опиняється перед складним вибором. Справа в тому, що головному герою загрожує відрахування з коледжу. Так що він змушений витрачати більше часу для підготовки до прийдешньої сесії. Такий поворот подій абсолютно не подобається його друзям. Зрештою вони вирішують виключити Брендона зі складу групи.

Це зрада з боку кращих товаришів боляче ранить юнака. В засмучених почуттях йому доводиться здавати іспити. Тим часом зміни в поведінці головного героя помічає його сусід по гуртожитку. Дізнавшись, в чому справа, Нейт пропонує хлопцеві створити свій власний танцювальний колектив. Спочатку хлопець ставиться до цієї ідеї скептично.

Але під напором свого приятеля Брендон здається. Вони проводять кастинг і формують цілий хіп-хоп ансамбль, що складається зі справжніх професіоналів своєї справи. Фільм Всі стилі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Анджела Такер
В ролях: Душаунт Фік-Шун Стегалл, Кеон Мотакхейвери, Тетона Джексон, Кевін Девіс мл, Хокуто Кониси