У 80-х роках минулого століття молодими умами починають опановувати нові культурні віяння. У ці роки повальне поширення в середовищі молоді отримало музичний рух під назвою «важкий рок». Верещать струни, гримлять барабани: ця музика змушує тремтіти не тільки предмети в сусідніх квартирах, але і самих мирних жителів Норвегії. Молодь починає відпускати довге волосся, одягатися в шкіряний одяг, прикрашати своє тіло різними жахливими амулетами і татуюваннями. Хлопці всіляко висловлюють свій протест існуючому громадському порядку. А самим крайнім проявом божевілля стає створення цими людьми безлічі культів особистості і релігійних рухів, зневажають і відкидають усілякі поняття про мораль.

Члени одного з таких окультних товариств вклоняються і безпосередньо звертаються до самому Дияволу з проханням допомогти їм створити найпотужнішу секту, здатну змінити весь світопорядок. Лідер цього сатанинського клану вважає себе світовим рятівником, а його адепти в усьому беззаперечно підкоряються ватажку.

У текстах композицій містяться провокаційні рядки, що закликають молодих людей спалювати і знищувати все, що пов’язано з християнською церквою. Фільм Володарі хаосу (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Йонас Окерлунд
Актори: Рорі Калкін, Еморі Коен, Скай Феррейра, Джек Кілмер, Ентоні Де Ла Торре, Вальтер Скарсгард