Давним-давно, об’єднаної армії людей, ельфів і гномів вдалося перемогти Саурона і укласти його в темницю, запечатану могутнім закляттям. Народи Середзем’я уникли загибелі і знову повернулися до звичного життя, сварячись і ворогуючи між собою. Однак, кільце, що належало Саурону і здатне повернути йому неймовірну силу, все ще перебувало в світі, переходячи від одного власника до іншого. Хоббітів ніколи не цікавило те, що відбувається в навколишньому світі, а при підготовці до святкування 111-річчя Більбо Беггінса вони і зовсім забули про все. Навіть чарівник Гендальф, приїхавши привітати свого старого друга, не підозрював, чим закінчиться це торжество.

А закінчилося воно початком великої історії про те, як одному юному хоббіту, на ім’я Фродо, належало стати надією всього Середзем’я в боротьбі з могутнім ворогом. Нічого не знаючи про навколишній світ, і не вміючи навіть постояти за себе, герой міг розраховувати тільки на допомогу вірних друзів і власну хоробрість. Ставши новим власникам кільця, йому належить пройти через весь світ, щоб знищити стародавнє зло і покласти край кровопролитній війні.

В дорозі його чекає неймовірна кількість небезпек, найстрашнішою з яких є саме кільце, що підпорядковує собі розум свого власника.​​​​ Фільм Володар кілець: Братство кільця (2001) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Джексон
В ролях: Елайджа Вуд, Ян МакКеллен, Вігго Мортенсен, Шон Бін, Орландо Блум, Джон Ріс-Девіс, Іен Холм, Шон Естін, Біллі Бойд, Домінік Монахен