Якщо у людей прийнято називати вампірів таким моторошним і дуже неприємним словом — зомбі, то самі зомбовані створення цим словом називають людей. І про це повідає історія цього жахливого сюжету, героями якого виявилися не зовсім звичайні персони. І під іменами Адам і Єва значилися зовсім не родоначальники всього роду людського, а моторошні створення, від одного виду на яких можна було позбутися розуму. І це не дивно, адже Адамом виявився злий вампір, який ненавидів весь цей світ і волів важку страхітливу музику в стилі хард-року. Андеграунд напрямок було для нього істинною насолодою.

У ці миті він йшов у свій світ пекла і всіляких жахів. Але одна тільки думка про людей викликала у нього приплив такої затятої ненависті, що він міг запросто розкидати добру половину світу. Його подружкою була Єва, така ж вампірша, але з більш поступливим і миролюбним характером. Фільм Виживуть тільки коханці (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона, навпаки, любила цей світ і не мала особливих претензій до людей. Більш того, протягом століть їй навіть довелося дружньо поспілкуватися з найбільш уславленими художниками і поетами, чиї імена давно стали надбанням історії.

Режисер: Джим Джармуш
В ролях: Тільда Суінтон, Том Хіддлстон, Антон Єльчин, Міа Васіковська, Джеффрі Райт, Сліман Дази, Джон Херт, Картер Логан, Орелі Тепо, Алі Емін