Іноді довгий шлях до певної мети можуть змінити певні обставини. Головній героїні картини всього 16 років і її звуть Дженні. Вона вчиться тільки на п’ятірки, поводиться приблизно і демонструє неймовірні успіхи у віолончелі. Протягом усього життя Дженні отримує гарну освіту, щоб потім вступити в Оксофрд, а в подальшому отримати гарну професію. Проте дівчина проживає в маленькому містечку, де у молоді немає ніяких перспектив. Вступити в Оксофрд є справжнім шансом для головної героїні отримати щасливий квиток у доросле життя. Але нерідко доля готує справжні сюрпризи.

Несподівано дівчина знайомитися з привабливим хлопцем, які проживають все життя тільки в своє задоволення. Він є власником красивої спортивної машини, багато часу проводить в Парижі, слухає джаз і завжди в курсі про різні закриті клуби. Така незвичайна особистість практично відразу викликає інтерес з боку молодої і наївної дівчини.

Тепер вона не впевнена, що Оксфорд – це саме те, що їй необхідно і чого вона хоче насправді. Невже справжня любов здатна змінити всі життєві плани і пріоритети? Фільм Виховання почуттів (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лоне Шерфіг
В ролях: Кері Малліган, Пітер Сарсгаард, Домінік Купер, Розамунд Пайк, Емма Томпсон, Олівія Вільямс, Альфред Моліна, Кэра Сеймур, Вільям Меллінг, Коннор Кэчпоул