Сюжет драматичної комедії переносить нас в ПАР. Компанія молодих людей планує влаштувати собі невеликий відпочинок. Вони вирішують відправитися в подорож по рідній країні. Головні герої вважають, що туристичний похід принесе їм чимало приємних вражень. Підготувавши все необхідне, вони рушають в дорогу. По дорозі товаришам починають все більше попадатися лише невеликі містечка і села. Сільська місцевість приваблює їх своїми мальовничими пасторальними пейзажами. Одного разу друзі роблять зупинку на сподобалася галявинці. Вони розбивають табір, розраховуючи переночувати тут.

Однак наступного ранку молодих людей чекає несподіваний сюрприз. Вони з жахом розуміють, що помінялися один з одним тілами. Тепер приятелі змушені пристосовуватися до нових умов. Кожен з них мріє знову знайти своє тіло. Ось тільки вони не знають, як повернути все на круги своя. У пошуках відповіді на турбуючий їх питання головні герої готові відправитися хоч на край світу. Фільм Високе фентезі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони впевнені, що ці дивовижні метаморфози можна повернути назад. Але для цього їм доведеться подолати безліч перешкод і перешкод. Які випробування чекають дружну компанію в найближчому майбутньому?

Режисер: Дженна Като Басс
В ролях: Кондисва Джеймс, Нала Кумало, Лорен Лузер, Франческа Варрі Мішель, Франческа Варрі Мішель