Південнокорейська парочка будує великі плани на майбутнє. Герої мріють потрапити в еліту, стати членами вищого суспільства. Останнім часом, у них з’явилися серйозні шанси здійснити бажане. Подружжя знаходяться в тому віці, коли вони вже не будують примарних планів, а оцінюють ситуацію тверезо. Глава сім’ї є викладачем в університеті. Він дуже любить свою роботу, намагається підходити до неї творчо. Студенти в захваті від методів неординарного викладача. Його дружина теж домоглася значних успіхів. Вона відома художниця, яка відзначилося своїми незвичайними роботами.

Активна діяльність приносить свої плоди і подружжя живуть в достатку. Парочка може не відмовляти собі в примхах, у них достатньо грошей, щоб дозволити собі багато чого. Одного разу герої вирішують, що пора завести повні знайомства. Вони хочуть потрапити у вище суспільство, блищати і сяяти серед високопоставлених особистостей. Спочатку їм вдалося здійснити бажане. Успіх і загальне увагу запаморочило голову чоловікові і дружині.

Вони навіть не помітили, що відчайдушні спроби сподобатися людям, зіпсували їх взаємини і поставили шлюб під загрозу розпаду. Доведеться боротися за своє щастя. Фільм Вище суспільство (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Клер Дені
Актори: Роберт Паттінсон, Жульєт Бінош, Андре Бенджамін, Міа Гот, Ларс Айдінгер, Агата Бузек, Клер Тран