«Вірджинія Міннесота» (Virginia Minnesota) — лірична комедія з елементами драми, суть якої полягає в словах головної героїні, сказаних майже в кінці фільму. Вона каже, що головне в цьому житті — навчитися бачити зірки вдень і веселку вночі! Тобто, все повинно бути красиво, гранично романтично і не тривіально. Тоді це і називається — справжнє життя! Саме з цією метою дві подруги дитинства і здійснюють своє просте, проте досить захоплюючу подорож в місто свого дитинства, де вони сповна пізнали і радість, і смуток. Багато факти і події з минулого по ходу переміщення дівчат в такому знайомому їм просторі, наповнюються своїм особливим, раніше невідомим їм змістом.

Тепер, пізнавши минуле, маючи сьогодення, вони цілком зможуть планувати і своє майбутнє, де зірки щастя повинні світити їм і вдень, і вночі. Спільне подорож, природно, сколихне їх минуле, змусить згадати всі сльози і образи. Вони будуть змушені ще раз все це пережити і спробувати зрозуміти, що необхідно рухатися далі.

Найголовніше для прекрасного і світлого майбутнього-відпустити своє минуле і навчитися знову довіряти своїм друзям і близьким. Фільм Вірджинія Міннесота (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Деніел Стайн
В ролях: Аврора Перріно, Рейчел Хендрікс, Джессіка Мізел, Джулія Кіф, Сьюзен Уолтерс, Ейас Юніс, Аарон Хілл, Деніел Стайн, Карл Палмер, Бредлі Хаземейер