Немолодий чоловік в минулому зіткнувся з величезним горем, назавжди змінили подальше життя. Йому довелося пережити ранню смерть власної дочки, яку жорстоко вбили невідомі зловмисники. Жахлива трагедія спровокувала важке нервове потрясіння, що вдарило боляче по батьківському серцю. Його психологічний стан дуже грунтовно було порушено, втрата улюбленої дитини доставляла невщухаючі страждання. Психоемоційна рівновага не вдалося відновити навіть через роки. Пам’ять не відпускала ситуацію, постійно нагадуючи про непоправність гіркої втрати.

Курт тривалий час знаходиться у відчайдушному становищі, бажаючи зрозуміти, які цілі переслідувала доля, підкинула йому настільки важке, жорстоке випробування. Йому пройти доведеться дуже тривалий і складний шлях до відновлення. Переглянути належить багаторічні принципи і життєві пріоритети, змінивши погляди на деякі буденні речі. Фільм Випробування (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Курт Лонгсон пережив вбивство своєї дочки, і мріє помститися. Для того, щоб перемогти, він повинен битися з власним світоглядом і мораллю і зрозуміти, в чому полягає справжня любов.

Режисер: Умашанкар
В ролях: Zari Rice, Меррітт Вэнн, Melissa Hanna, Vanzell Haire, Christian Manganelli, Leon Wayne Corley, Ashley McHam, Christopher Law, Kathleen Kitty Hinds, Autumn McNutt