Том Стоул тримає власне кафе в місті Мілбрук штату Індіано. Живе скромно, намагаючись не привертати увагу. У нього чудова сім’я, двоє дітей, прекрасні взаємини з дружиною. В домі панує гармонія. П’ятирічна дочка чарівне створення. Син Джек самий миролюбний в школі хлопець, він не вплутується в бійку і відрізняється розважливістю.Одного разу проїжджаючі голодні відвідувачі заходять починають безцеремонно вимагати їжі. Озброєні психопати скоїли по дорозі не одне вбивство, і мають намір застрелити офіціантку. Щоб захистити співробітників, по відношенню до злочинців була застосована виправдана жорстокість.

Несподівано для всіх Том вбиває нальотчиків за кілька секунд. Резонансний випадок в тихому містечку робить його популярним героєм, його ім’я транслюють по всіх каналах новин, фотографії публікують в газеті, біля будинку чатують журналісти.Нові гості в закладі, незнайомець в темних окулярах з одним, звертаються до господаря на ім’я Джоуї Кьюсак, нагадуючи про Філадельфії.

Якийсь містер Фогарті наполягає на близькому знайомстві з Томом, натякаючи про минуле, яке так ретельно приховує благородний чоловік. Фільм Виправдана жорстокість (2005) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Кроненберг
В ролях: Вігго Мортенсен, Марія Белло, Ед Харріс, Вільям Херт, Ештон Холмс, Пітер МакНейл, Стівен Макхетті, Грег Брайк, Кайл Шмід, Самела Кей