Сюжет даної роботи закручений навколо нью-йоркського дармоїда. Віктору Гудв’ю доводиться жити в гетто Йонкерса, на околиці Нью-Йорка. Він виявився без роботи і, як наслідок, не може оплатити комунальні послуги. Чоловік за відсутності роботи шукає собі нових друзів. Ось тільки ці знайомства навряд чи допоможуть йому вирішити всі його проблеми. Вся справа в тому, що наш герой заводить знайомства сумнівного характеру, курить наркотики сумнівної якості і переслідує жінок з дуже неоднозначними сумнівними намірами. Все це, природно, не доведе до добра.

На задвірках американського мегаполісу тягне жалюгідне існування ледар по імені Віктор Гудвью. Він не забезпечений робочим місцем, що пояснює відсутність грошових коштів на оплату споживаної електрики. Головний герой-абсолютний ледар, який не має ніякої мети в житті. Він навіть не вважає особливою проблемою, те, що страждає багатоденними запорами. Це своєрідна частина його буднів. Він прагне піти від самотнього проведення часу і забути всі розчарування.

Гудвью заводить знайомство з сумнівними особистостями, з якими займається огидними і неприйнятними для нормальної людини речами. Фільм Віктор Гудвью (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Vincent Turturro
Актори: Шезі Сардар, Colton Clause, James Patrick Duffy, Kendahl Light, Louis Holmes