Колін Саліван — молодий поліцейський, але паралельно є довіреною особою мафіозного боса Френка Костелло. Будучи ще дитиною Колін потрапив під вплив кримінального авторитета. Бандит виховав його під себе і з певною метою відправив вчитися в поліцейську академію. Він хотів мати свою людину в цій сфері, щоб знати всю наявну інформацію на нього. Відповідно бути на крок попереду. Другий персонаж-це костінг, однокурсник першого. Він дізнався про зв’язок Саллівана в кримінальним світом і теж виявив бажання потрапити в це коло. Але для цього йому необхідно заробити певну репутацію. З цією метою він здійснює організований напад і потрапляє до в’язниці.

Відсидівши термін, приймається за торгівлю наркотиками. Один випадок допомагає Костингу домогтися бажаного результату. На території непідвладної Френку, наркоторговець бере участь велику бійку. Паралельно Салліван продовжує підніматися по кар’єрних сходах. Після хорошої роботи він отримує престижне звання у відділі по розслідуванню спеціальних справ. У цій конторі у нього виникають теплі стосунки з позаштатним психологом. Фільм Відступники (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Жінка зауважує, що з її пацієнтів відбуваються дивні речі, але не може зрозуміти причину виникнення. Виявляється, що підставний поліцейські отримує своє перше серйозне завдання.

Режисер: Мартін Скорсезе
В ролях: Леонардо Дікапріо, Метт Деймон, Джек Ніколсон, Марк Уолберг, Мартін Шин, Рей Уїнстон, Віра Фарміга, Ентоні Андерсон, Алек Болдуін, Кевін Корригэн