Боллівуд не стоїть на місці, рухаючись вперед семимильними кроками. Ростуть бюджетів, завойовуються нові території, розширюється тематика, відкривають нові жанри і на ряду з традиційними танцювально-пісенними веселими безтурботними картинами з’являються серйозні драматичні кінострічки, присвячені соціально-політичної ситуації в цій яскравій, густонаселеної, прекрасною і небезпечній країні. Сучасна відверта безкомпромісна драма режисера Ніраджа Гхайвана належить цьому солідно-фестивальному напрямку і навіть завоювала дві нагороди Каннського кінофестивалю. Юні, відчайдушні, амбітні — у фіналі два побитих життям самотності перетнуться в зловісному патріархальному місті на березі великої ріки Ганг.

Священний Бенарес не любить, коли його мешканці починають ламати давні соціальні канони, і здатний на найжорстокіші заходи, часом страхітливого надприродного характеру, щоб зберегти кастовий порядок, чиї корені йдуть глибоко в історію. Дипак, хлопець з нижчої касти, безнадійно закоханий в красуню з вищого суспільства. Герой хоче вирватися з бідноти і старанно вчиться на інженера, але поки що змушений працювати в крематорії. Фільм Відлітай один (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З красунею Шаал бідняк познайомився в універі і, хоча шансів на подальше щасливе сімейне життя у героїв мало, їх любов чиста і сильна, що вони збираються одружитися, навіть якщо батьки нареченої будуть проти шлюбного союзу з нареченим з найнижчої касти.

Режисер: Нирадж Гхайван
В ролях: Річа Чадда, Санджай Мішра, Вікі Каушал, Панкадж Трипати, Звинувачує Кумар, Бхагван Тіварі, Бхупеш Сінгх, Сатья Кем Ананд, Mohit Abrol, Deepak Agarwal