Групі людей вдається вціліти під час епідемії, яка трапилася через витік небезпечних відходів, що викликали бактеріальний спалах. Спочатку були заражені тільки водойми, але спецслужбам так і не вдалося зупинити зростання числа хворий, кількість яких збільшувалася в геометричній прогресії. Однак, намагаючись залишитися в живих під час страшної зими, для багатьох стала останньою, люди так і не змогли стати однією командою. Голодні, морально і фізично виснажені, вони обшукують найближчі населені пункти в пошуках їжі та боєприпасів, які можуть допомогти пережити важкі часи.

В надії на швидке потепління вони розуміють, що небезпеки не обмежуються лише браком ресурсів, адже по країні бродять сотні кровожерливих монстрів, в яких можуть перетворитися і вони самі. Жертви бактеріальної епідемії не гинуть, а перетворюються в моторошні подібності зомбі, в яких не залишається нічого людського.

Ті, що вижили знаходяться в постійному страху, розуміючи, що куди більша загроза, ніж від заражених, виходить від них самих. Фільм Відлига мерців (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Марек
Актори: Бенжамін Буш, Хізер Фейрбенкс, Shri Fugi Spilt, Яла Уортон, Tom Emmott