В результаті безглуздого випадку найпопулярніший гравець шкільної команди з американського футболу Ейджей Монтойя отримує травму. В результаті цього тренер відлучає його від тренувань. Щоб не вибитися з форми Ейджей примикає до шкільної команди по кросу. Раніше хлопець вважав бігунів слабаками. Але дізнавшись їх ближче зрозумів, що саме ці хлопці і є справжня згуртована команда. Але і їм є чому повчитися у Ейджея… Коли зірка команди з футболу Ейджей Монтойя зіткнувся з серйозною травмою руки, він змушений був залишити улюблену справу. Але здаватися він не збирався. Його єдиною надією на поліпшення стало об’єднання з тими, хто входить в команду по кросу.

Це школярі, які звикли, що до них ставляться з особливим презирством. Хлопці, грубо кажучи, невдахи. З цієї причини в команді по кросу виявилися виключно ізгої. Тільки вже незабаром невдахи зможуть довести всім, що до них було упереджене ставлення. Вони повинні будуть подолати масу випробувань. Але на шляху до великих досягнень нічого не буває просто.

Хлопці налаштовані стати відомими і популярними, а також дістати повагу оточуючих. Це підштовхує їх до перемоги. Життя Ейджея докорінно змінилося після знайомства з цими спортсменами. Фільм Вічні невдахи (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ентоні Солорзано
В ролях: Ісідро Алеман, Рейчел Еліг, Стефані Альмараз, Бен Атес, Бен Баррет, Джеффрі Бесерра, Енді Буено, Хосе Дуарте, коді Есківель, Джошуа Гейдж