У плани солідної німецької корпорації, пов’язаної з будівництвом, входило в подальшому розширення. Філії організації були розміщені по території Східної частини Європи в досить великих розмірах. Відтепер перед представниками фірми стоїть завдання збудувати гідроелектростанцію, яка буде розміщена на території селища. Розташувалося це місце між Грецією і Болгарією. Щоб втілити проект в життя, вирішено було відправити сюди будівельників та інженерів. Опинившись на місці призначення, підлеглі відзначили, наскільки красиві тутешні землі. Тільки, незважаючи на цей факт, вже незабаром вони змогли зіткнутися з низкою проблем, що важко піддаються вирішенню.

Вся справа в тому, що місцевий народ не готовий миритися з планами чужинців. Тут є свої особливі закони, яким відповідають жителі. Вони ніколи не довіряють новеньким. Причин для цього багато. Взяти хоча б той факт, що між ними є багато культурних та етичних розбіжностей, а також нерозуміння, адже люди говорять різними мовами. Фільм Вестерн (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ситуація не з простих, але впадати у відчай підлеглі не мають наміру. Вони роблять ряд дій, щоб встановити контакт з місцевими. Спочатку герої стикаються з курйозними випадками, але поступово ситуація налагоджується.

Режисер: Валеска Грізебах
Актори: Мейнхард Нойманн, Рейнхардт Ветрек, Сюйлейман Аліл Летіфа, Венета Фрагнова, Виаро Борисова, Кевін Башев, Аліосман Делієв, Момчил Синань, Роберт Гавеллек, Йенс Клейн