Три переплітаються один з одним історії жінок з алкогольною залежністю. Дорота — успішний прокурор. Користуючись службовою недоторканністю, вона намагається уникнути відповідальності за правопорушення, які вчинила «під градусом». Її чоловік, відомий політик, допомагає приховувати всі її витівки і рятує її з різних колотнеч, але поступово втрачає своє терпіння. Шановна усіма дитячий хірург Тереса через алкоголь втратила сім’ю, їй залишилася тільки робота в лікарні, в якій вона ординатор. Ситуація зовсім виходить з-під контролю, коли, будучи під впливом алкоголю, вона приходить на чергування.

Студентка Магда любить розважитися, а так як вона відмінно вчиться і у неї відмінна робота, ніхто її за це не докоряє. У якийсь момент вона втрачає грунт під ногами, коли в стані похмілля з нею трапляється трагічна подія. Обстановка абсолютно виходить з-під контролю, коли, будучи під впливом спиртного, вона приходить на чергування. Фільм Веселощі, веселощі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Учнівська Магда воліє розсіятися, а наприклад як вона дуже добре навчається і у неї чудова робота, ніхто її за це не докоряє. У якийсь момент вона втрачає основу під ногами, коли в стані похмілля з нею доводиться трагічний Захід.

Режисер: Кінга Дембска
В ролях: Агата Кулешу, Марія Дембська, Дорота Коляк, Марцін Дороцинский, Monica Babula, Мирослав Бака, Mariusz Bakowski, Катажина Баргеловска, Magdalena Bieganska, Пжемислав Блущ