У ранньому дитинстві Медді пережила страшну трагедію. Вона втратила батька і брата. А у дівчинки виявили смертельне захворювання. Медді може жити лише в стінах свого будинку, який забезпечений унікальними системами для підтримки її життєдіяльності. У дівчини практично немає імунітету, і перший крок за поріг може стати для неї останнім. Мама тремтить над своєю дочкою, намагаючись максимально захистити її від будь-яких вірусів і хвороботворних бактерій. Всі двері в будинку герметично закриваються. До них ніколи не приходять гості. Дівчина позбавлена того, що доступно іншим людям — живого спілкування з оточуючими.

Вона в’язень мимоволі. І все, що їй доступно — це спостереження за життям людей з вікон будинку. Ще вона може спілкуватися по інтернету. Незабаром увагу Медді привертає новий сусід. Це симпатичний молодий чоловік на ім’я Оллі. Вони починають спілкуватися за допомогою листування в інтернеті. Бачать один одного через вікна. Дружба переростає в тепле і піднесене почуття любові. Фільм Весь цей світ (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Медді починає мріяти про те, щоб зустрінеться з Оллі на вулиці, а ще краще — на березі океану. Поступово виконання цієї мрії стає сенсом життя дівчини. І вона готова порушити всі заборони, ризикнути життям заради її здійснення.

Режисер: Стелла Меги
В ролях: Амандла Стенберг, Нік Дж. Робінсон, Аніка Ноні Роуз, Ана де ла Регера, Тейлор Хіксон, Данубе Ермосільо, Ден Пейн, Фіона Лоуі, Сейдж Броклбэнк, Роберт Лоуренсон