Амбітний і талановитий режисер Том поставив собі нелегке завдання. Сценарій вистави «Венера в хутрі», заснований на однойменному романі. Постановка повинна стати театральним хітом. У книги довга і скандальна репутація. Режисерська завдання – застосування вдумливості і уважності: першим складним вибором стає кандидатура актриси для виконання головної ролі. Потрібно знайти не просто здатну артистку, пропустивши матеріал крізь себе, але досконально точне відображення оригінального персонажа. Пошуки виявилися ще важче, ніж спочатку здавалося тому. Але не варто віддаватися відчаю: під кінець дня проб в театр влітає навіжена Ванда, повна енергії і наполегливості.

Актриса – та сама «Венера», яка потрібна п’єсі. Однак проблеми з постановкою на цьому не вичерпуються. Між чоловіком і актрисою стосунки не складаються: вона жахливо його дратує. Бісить все: і її манери, і досконале нерозуміння суті оригінального твору і характеру власної героїні. Жінку не хвилюють зауваження, вона не збирається мінятися на догоду комусь і продовжує гнути свою лінію.

Щоб закінчити роботу над розпочатою справою їм доведеться знайти спільну мову, інакше спектакль прогорить, що не вигідно нікому з двох норовливих творчих людей. Фільм Венера в хутрі (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роман Поланскі
В ролях: Емманюель Сеньє, Матьє Амальрік