Невелике рибальське містечко Тікл-Хед в провінції Канади знавав кращі часи. Але з тих пір як тут заборонили рибний промисел, в окрузі не залишилося робочих місць. У місцевих жителів було два шляхи, що не померти з голоду: виїхати у велике місто або отримувати мізерну допомогу від держави. День від дня населення портового міста зменшувалося. Тут переважно залишилися люди похилого віку і невдахи. Навіть мер Тікл-Хеда залишив свій пост і вирішив пошукати містечко краще. Але ось у жителів містечка зажевріла надія. Великий концерн підшукує ділянку для будівництва хімічного заводу. Але для цього в місті повинен бути штатний доктор.

Але мало хто з випускників медичних коледжів захоче провести свої дні в такій глушині. Місцевий житель Мюррей Френч розуміє це і хитрістю заманює в свою вотчину молодого лікаря Пола Льюїса. Тепер в завдання жителів входить змусити столичного хлища всім серцем полюбити маленький Тікл-Хед і підписати багаторічний контракт. Пол не має наміру довго затримуватися серед сільських простачків. Але натиску винахідливих провінціалів просто неможливо протистояти.

Вони щосили потурають бажанням молодого доктора і відкривають перед приїжджим тихе чарівність приморського містечка. Фільм Велика афера (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дон МакКеллар
В ролях: Тейлор Кітч, Брендан Глісон, Лієн Балабан, Гордон Пінсент, Марк Критч, Пітер Келеган, Мері Уолш, Метт Уоттс, Ганна Хопкінс, Ронда Роджерс