Фільм Вчителька (2016) дивитись онлайн в HD якості


Дія драми чехословацького виробництва відбувається в 1983-му році. У звичайну школу приходить нова вчителька. Це самотня жінка, яка не має своїх дітей, а чоловік, який був військовим, помер, бо тепер вона вдова. Спочатку педагогічному колективу і керівництву школи здавалося, що новий людина — це добре і корисно, але дуже скоро стало зрозуміло, що ця вчителька сильно відрізняється від інших співробітників. З її появою життя учнів сильно змінилося, що вплинуло і на їхніх батьків.

З’явилися навіть підозри, що через цю дивну викладачку, поведінка якої викликає подив у всіх оточуючих, один з учнів спробував накласти на себе руки. У зв’язку з цим директор навчального закладу приймає рішення зібрати екстрені збори батьків. Є петиція про те, щоб вчительку звільнили, яка вступить в силу в тому разі, якщо її підпише якомога більше людей. Це єдиний адекватний і законний спосіб позбутися від неадекватного педагога, але якраз тут і виникає заковика.

Чомусь батьки діляться на два табори — одні хочуть звільнення вчительки, а другі починають її захищати. Все це призводить до серйозного конфлікту в стінах школи. Фільм Вчителька (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ян Гржебейк
В ролях: Zuzana Mauréry, Zuzana Konecná, Чонгор Кассаї, Тамара Фішер, Мартін Хавелка, Ева Бандор, Oliver Oswald, Петер Бебяк, Річард Лабуда, Іна Гогалова