Зі шкільної лави Джеймс Адамс цікавився фінансами і бачив себе в майбутньому тільки фінансистом. Після двох бізнес-коледжів і восьми років наполегливої праці, він домігся посади віце-президента компанії на Уолл-стріт. Джеймс мав респектабельну харизму, тому його робота полягала в тому, щоб банкрутувати підприємства. Він переконував клієнтів інвестувати гроші в іпотечний фонд своєї фірми, яка скуповувала заздалегідь збиткові облігації. Клієнти втрачали все, а фірма отримувала мільйони. Девіз фірми: «Все, що ми робимо – законно, а значить – етично. Їли б це було не етично, значить було б і не законно».

Боротися з мораллю йому допомагала пристойна зарплата, до тридцяти років Джеймс мав усе, що запланував – дорогу машину, великий будинок і красуню дружину. На останній угоді Джеймс заробив для компанії двадцять шість мільйонів, але керівництво підставило його і звільнило. Герою було ясно, що робота у фінансовій сфері тепер для нього закрита, а більше він нічого не вмів робити. Фільм Вафельна вулиця (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Почався нудний пошук роботи, але Джеймсу, з його білим комірцем і дорогими туфлями скрізь відмовляли. Нарешті, його взяли офіціантом в «Татову пекарню» з мізерним окладом.

Режисер: Eshom Nelms, Йен Нелмс
В ролях: Джеймс Лефферті, Денні Гловер, Джулі Гонсало, Дейл Дикки, Маршалл Белл, Ерні Лайвлі, Мелані Стоун, Кеті Кокрелл, Адам Джонсон, Бред Джонсон