Колись давно Бог створив світ з нічого, створив людину за своїм образом і подобою і подарував цей світ людям. Але людина, згрішивши, осквернив подарований мир і був вигнаний з нього. З тих пір людство блукає по світу в надії на щастя, мучиться в болях і тузі. Однак, Бог весь час простягає руку допомоги йому. В надії, що коли-небудь вдасться повернути недбайливих дітей на шлях істинний. У центрі сюжету долі різних людей, які абсолютно не пов’язані між собою. Юна дівчина, яка дізнається, що вагітна. Вона втрачена і не знає, на що їй зважитися. Вона знаходиться в сум’ятті і нікому їй допомогти. Молодий солдат, який не зміг змиритися із загибеллю брата. Всі ідеали, в які він вірив раніше впали.

Залишилися лише злість і нерозуміння такої несправедливості. Лікар, який втратив віру в професію і науку, так як на його руках від раку вмирає його дружина. А він нічим не може їй допомогти. Тільки і залишається забуватися, приймаючи таблетки. Розлючений бездомний, який втратив все і навіть можливість бачитися з дочкою. Раптово Бог зводить їх разом.

Їхні долі перетинаються. Даючи їм можливість ще раз озирнутися навколо і зрозуміти, що вони не одні і завжди є шлях, який приведе їх до щастя. Фільм В божий час (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джино Гаетано, Девін Дж. Дилмор
В ролях: Кортні Палм, Тонита Кастро, Шанна Ломейстер, Білл Портер, Роберт Пітерс, Роду Пелл