У одинадцятирічного хлопчиська є свій улюблений футбольний клуб. Він уважно стежить за злетами і падіннями «Ліверпуля». У його повсякденність раптово вривається давно зниклий батько, роздобув головний подарунок, про який довгий час мріяв підліток. У його руках знаходяться квитки, що дозволяють подивитися на фінальний матч Ліги чемпіонів. Подієвий захід відбудеться в Стамбулі, але незадовго до поїздки папа помирає. Намагаючись освоїтися в жорстокому світі, сирота здійснює втечу і їдете в Туреччину. Він хоче реалізувати заповітне бажання. На його шляху зустрічаються різні люди, серед яких виявляється Алек. Він колись був професійним футболістом і грав в Югославії.

Але громадянська війна змусила почати нове життя. Незважаючи на небажання бути супроводжуючим для хлопчиська, чоловік йде на цей крок. Спільне проведення часу змушує зрозуміти, що завжди є місце для реалізації головних життєвих мрій і прагнень. Долаючи виникаючі перешкоди і негаразди, парочка здійснює масу дивовижних відкриттів.

Навколишній світ дійсно цікавий і абсолютно непередбачуваний, в ньому приховано величезну кількість різних речей, здатних принести радість чи розчарування. Фільм Уілл (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Еллен Перрі
В ролях: Деміен Льюїс, Боб Хоскінс, Ребека Стэтон, Кіран Уоллбэнкс, Перрі Эгглтон, Малкольм Сторрі, Еліс Крайдж, Брендон Робінсон, Джейн Марч, Карен Крин