Головний герой ніколи не відрізнявся від інших своїм красномовством і впертістю. Фільм «Удачі тобі, Буркотун» покаже, що самотній чоловік не поспішає відвідувати родичів, так як найбільше в цьому світі йому подобається спокій і відпочинок від незнайомців. Навіть сусіди відмовляються підтримувати дружбу з постійно незадоволеним старцем. Одного разу нудьгу вдається розбавити появою онуки, що опинилася в серйозній біді. Дівчина вперше в житті не розуміє, як вийти з халепи. Їй хочеться неодмінно розповісти про все своїм рідним.

Першим в списку виявляється дідусь, але чи готовий незадоволений всім людина встати на бік родички? Починаючи дивитися фільм онлайн, глядач дізнається, що старий вирішує вперше в житті відмовитися від дурних упереджень і підтримати нещасну. Спільними зусиллями вдається скласти дивовижну історію, здатну виправдати плани дівчини. Фільм Удачі тобі, Буркотун (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Родичі різного віку готові об’єднатися і показати справжню єдність. Ось тільки чи є у цих двох шанс досягти бажаного, коли все налаштоване проти них, залишається під великим знаком питання.

Режисер: Тійна Люми
В ролях: Иикка Форсс, Хейккі Киннунен, Лотта Каихуа, Сату Туулі Karhu, Петра Фрэй, Сулеви Пелтола, Еліна Книхтиля, Яні Воланен, Янне Реинкаинен, Марі Перанкоски та інші