У центрі комедійного фільму знаходяться дві закохані парочки. Хеллі і Оуен вже давно знають один одного. Вони пов’язані романтичними відносинами. Молоді люди дуже рідко сваряться. В їх просторому домі панує справжня ідилія. Але одного разу все різко змінюється. Невеликий скандал призводить до того, що пара вирішує розлучитися. «Завдяки» словесній перепалці між ними спливають серйозні проблеми і протиріччя, що накопичилися роками. Оуен і Хеллі більше не хочуть підтримувати ілюзорність того, що у них все в порядку. Відтепер вони не бажають нічого навіть чути один про одного.

А ось у Уїлли і Метта все тільки починається. З першої ж випадкової зустрічі вони зрозуміли, що не зможуть прожити один без одного. Тепер улюблені весь вільний час проводять разом, насолоджуючись прогулянками на свіжому повітрі по вулицях рідного міста. У суспільстві один одного вони відчувають себе по-справжньому щасливими. Фільм У відносинах (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головні герої не звертають уваги на навколишній світ. Їх не хвилює думка оточуючих людей. При цьому Метт і Уїлла стурбовані розривом відносин між двома своїми кращими друзями в особі Хеллі і Оуена. Вони пристрасно хочуть, щоб посварені молоді люди нарешті знайшли компроміс і помирилися.

Режисер: Сем Бойд
Актори: Емма Робертс, Майкл Ангарано, Дри Хемінгуей, Патрік Гібсон, Джей Елліс, Грета Лі, Джанет Монтгомері, Мелора Уолтерс, Гейл Ранкин, Андре Хайланд