Фільм У Пошуках Мами (2017) дивитись онлайн в HD якості


Залишивши сина в дитячому будинку, мати Азамата Алімбекова, подумати не могла, що до дев’яти років у хлопчиська проявиться талант до математики. Тому позбувшись сина, спокійнісінько полетіла в Америку. У дев’ять років розвинений незгод підліток примудряється отримати запрошення на світову математичну олімпіаду в Америці. Однак дитиною рухає бажання знайти матір, і Азамат потрапивши в штати, відправляється на пошуки. На вулиці, помітивши чоловіка казахської національності, затриманого за бійку поліцейським, Азамат представляється його молодшим братом і заявляє, що затриманий захищав його від хуліганів.

Так в далекому закордоні в хлопчика з’являється один Даніяр. Правда новий друг виявляється гравцем і аферистом, а варто було йому дізнатися про математичні здібності дитини, як Даніяр підбиває Азамата на ризикований план розлучення карткових гравців. Юний геній спочатку відмовляється, але аферист натомість пропонує хлопчику допомогти в пошуках матері. Фільм У Пошуках Мами (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Пропозиція виявляється привабливим і Азамат все-таки погоджується на аферу, однак картковий розлучення зіштовхує героїв з місцевими бандитами і пошуки мами опиняються під загрозою зриву. Чи зуміє юний геній математики знайти матір?

Режисер: Руслан Акун
В ролях: Ілля Волох, Michael Maponga, Едгар Певснер, Азамат Уланов, Бакит Осмонканов, V. K. Lynne, Jenish Dzhunusov, Тауекел Муслім, Майкл Арк