Сюжет пригодницької драми переносить нас в тихе містечко, розташоване на території штату Огайо. Саме тут живе 20-річна Люсі. Мати продовжує всіляко опікувати сором’язливу дочку, в якої вона досі бачить лише дитину. Матір ретельно контролює всі її контакти із зовнішнім світом. Не дивно, що дівчина безвилазно сидить вдома, майже не спілкуючись з однолітками. Її улюбленою розвагою і одночасно з цим порятунком від нудьги є перегляд цікавих фільмів і серіалів. Особливо сильно юному кіноману подобаються роботи Федеріко Фелліні. Вона може годинами обговорювати зі знайомими творчість великого італійського режисера.

Одного разу в голову Люсі приходить ідея поспілкуватися наживо з визнаним майстром кінематографа. Вона вирішує відправитися прямо в Італію, щоб заодно помилуватися пам’ятками цієї південноєвропейської країни. Природно, мати виступає різко проти сміливого задуму дочки. Але цього разу дівчина не збирається йти на поводі у владолюбної матері.

Взявши з собою всі свої заощадження, головна героїня рушає в далеку дорогу. Ця дивовижна поїздка докорінно змінить її уявлення про навколишню нас реальності. Фільм У пошуках Фелліні (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тарон Лекстон
В ролях: Марія Белло, Ксенія Соло, Мері Лінн Райскаб, Девід О’Доннелл, Бет Рісграф, Барбара Буше, Ненсі Картрайт, Андреа пришвартується, Ейпріл Мартуччо, Кім Еванс