Романтична історія Тюльпанова лихоманка описує Нідерланди 17-го століття і життя людей того часу. Головною героїнею фільму є молода дівчина Софія, яку надто рано видали заміж за багатого бюргера Корнеліуса. Про любов не може йти й мови, але відпустити юну особу Старий не поспішає, насолоджуючись її красою. Щоб зберегти молодість і привабливість дружини, бюргер викликає в маєтку талановитого, але бідного художника Яна. Той усіма силами намагається виконати свою роботу, але не може протистояти красі дівчини і беззастережно закохується в неї, а Софія відповідає взаємністю.

Фатальна зустріч перевернула життя обох, внісши пристрасть, любов і полум’я, про існування яких молоді люди навіть не підозрювали. Водночас чоловік героїні зовсім не звертає увагу на ситуацію, що склалася, будучи захопленим молодою служницею Марією. Жінка залишилася одна з маленькою дитиною, а Корнеліус, який довго хотів дітей, живить до неї симпатію, доглядаючи за благополуччям обох. Ситуація, що склалася, грає на руку двом закоханим героям, які тікають, щоб почати спільне життя. Фільм Тюльпанова лихоманка (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Софія і Ян обміняли потенційне багатство на любов, але тепер перед ними стоїть інше завдання – виживати в складному світі бідності. У цей же час в Нідерландах з’являються десятки різновидів унікальних квітів — тюльпанів, відразу ж отримали неймовірну популярність.

Режисер: Джастін Чедвік
Актори: Алісія Вікандер, Кара Делевінь, Джуді Денч, Крістоф Вальц, Зак Галіфіанакіс, Дейн ДеХаан, Голлідей Ґрейнджер, Джек О’Коннелл, Девід Хервуд, Кевін МакКідд