У сімейної пари Дунканів виникла ідея відзначити черговий Святвечір поза домом. Герої проживають в Денвері, а ось батьки дружини в Палм-Спрінгсі. Глава сімейства з дружиною і чотирма дітьми відправляються в теплі краї. Найменша Чарлі буде подорожувати без проблем в спеціальному кріслі-трансформері. Зі старшою дочкою виникло непорозуміння. Вона відразу висловлювалася проти подібної поїздки, маючи власні плани. Найближча подруга запросила дівчину в інше місто. В аеропорту рідні люди навіть поскандалили. Підсумок розбіжностей виявився вельми сумним для всього сімейства. Разом з татом на літаку відлетіло троє дітей, а Емі зі старшою дочкою не потрапила на борт.

Потрібно діяти, щоб швидше виправити ситуацію. Полетіти іншим літаком в найближчі дні не вийти, так як квитки розкуплені заздалегідь. Мама з донькою пускаються в самостійну подорож. В такому пригоді обов’язково повинні виникнути проблеми, адже шлях дівчаткам належить неблизький. Спочатку героїні стали жертвами злодіїв.

На подальшу дорогу їм потрібні кошти, які вони заробляють виконанням святкових пісень. Чоловіча половина не стала чекати рідних і виїхала їм назустріч… Фільм Тримайся, Чарлі, це Різдво! (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Арлін Санфорд
В ролях: Бріджит Мендлер,-Еллін Бейкер, Бредлі Стівен Перрі, Міа Талерико, Ерік Аллан Крамер, Джейсон Доллі, Дебра Монк, Майкл Каган, Еббі Кобб, Памела Данлеп