У центрі історії стоять три рідних сестри, життя яких, розмірене і просте. Пощастило їм народиться в забезпеченій сім’ї, що в їхні часи означало хороше життя. Забезпеченість дозволяла відпочивати щодня, присвячуючи свою увагу тільки справам гідним інтересу. Все йшло тихо і мирно, поки в містечку сестер, не з’явився військовий гарнізон. Звичайно ж, в цьому немає нічого не звичайного та й явище подібне траплялося не раз. Ось тільки в цьому випадку, все виявилося зовсім інакше, через одного з представників армії. Військовий, завів знайомство з двома сестрами, що швидко переросло в невеликий роман. Почуття, зустрічі і закоханість, розвивалися стрімкими темпами в таємниці від двох дівчат.

Все це, було якоюсь грою для втомленого військового і неймовірним пригодою для дівчат. Вони й не здогадувалися про таку дивну конкуренцію і судячи з усього, таємниця ця, буде довгою. Ось тільки є на їх шляху біда, адже одного разу, гарнізон знову відправиться в шлях, а отже і військовий цей вирушить далі. Фільм Три сестри (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сестри ж, будуть змушені залишитися одні в черговий раз, ось тільки дні обіцяють бути нудними. Дівчата, явно не хочуть подібного, ось тільки щось зробити їм буде важко.

Режисер: Валерія Бруні-Тедескі
В ролях: Ерік Руф, Бруно Раффаэлли, Флоренс Виала, Мішель Вюйермоз, Каролі Заонеро, Лоран Стокер