Фільм Три метри над рівнем неба 3 (2019) дивитись онлайн в HD якості


​​​​Не пощастило Ачі в житті з його історією кохання, адже, як би він не намагався, все в підсумку приходить до провалу. Перша любов героя, якою б міцною і приємною не була, в результаті виявилася розставанням з вини батьків з обох сторін. Любов розділена соціальними проблемами, розумінням, в результаті виявилася сильним ударом. Оговтавшись Ачі отримує черговий удар від свого минулого прокляття любові і його нові відносини, ведені нерозумінням і розгубленістю, завдають чергового удару за станом героя. Здавалося б, кожен раз, він любив і був коханим, але на жаль, доля в цьому плані виявилася дуже жорстокою.

Життя, без сумнівів розділиться на два періоди, де перший був великим випробуванням у вигляді проблем і горя. Нове життя, зобов’язана продовжаться, адже час не стоїть на місці і після низки серйозних випробувань Ачі повинен знайти вихід. Йому обов’язково пощастить, адже в цей раз, можливо доля посміхнеться йому і дасть можливість повернути далеке минуле і втрачену любов. Фільм Три метри над рівнем неба 3 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ось тільки подібна нагорода, не може дістатися просто так і в черговий раз, Ачі вимушено потрапить під хвилю важких випробувань і проблем. Він бажає спокою, але судячи з усього, життя його не може бути простим за власним визначенням.

Режисер: Фернандо Гонзалез Моліна
В ролях: Маріо Касас, Марія Вальверде, Альваро Сервантес, Марина Салас, Луїс Фернандес, Андреа Дуро, Нереа Камачо, Дієго Мартін, Христина Пласас, Хорді Бош