Колись Юрій Столешников був зоряним капітаном збірної Росії з футболу. Йому пророкували блискуче майбутнє, багатомільйонні гонорари і перехід в зарубіжну збірну, але все пішло крахом. Під час вирішального відбіркового матчу на чемпіонат світу з футболу Столешников не забив пенальті супернику. Усвідомивши, як сильно він підвів команду, того ж дня Юрій свариться з суддею, калічить суперника і б’ється з уболівальниками. За наслідки нервового зриву капітану довелося дорого поплатитися: його з ганьбою вигнали зі збірної і внесли в «чорний список» футболістів. Два роки герой приходив до тями, і ось у нього з’явився другий шанс реалізувати себе у футболі. Але цього разу вже в якості тренера.

Лариса Вольська, дочка мера Новоросійська і директор команди «Метеор» особисто просить Столешникова зайнятися підготовкою спортсменів. Витягнути безініціативних гравців Футбольної національної ліги — справа не з легких. Особливо, коли гравці приходять на тренування п’яними, не бажають привести себе у форму, не цікавляться своїми можливостями, а лише нулями на своєму банківському рахунку. І, що найприкріше, — постійно дорікають тренера його спортивними промахами.

Юрій розуміє, що Вольська дала йому останній шанс налагодити своє життя і кар’єру і повернутися в улюблений спорт. Фільм Тренер (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Данило Козловський
В ролях: Данило Козловський, Володимир Ільїн, Андрій Смоляков, Віктор Вержбицький, Ольга Зуєва, Ірина Горбачова