Фільм Тіснота (2017) дивитись онлайн в HD якості


Ілана певний народилася не там, де б слід було, через невиправного характеру, який вона виховувала себе протягом багатьох років. Характер є головною особливістю, адже саме він є головною причиною, по якій власне існують дані події. Вся справа в тому, що вона живе в місті, де велике значення мають традиції, думка оточуючих. Тільки ось самій героїні до цього самого думки абсолютно далеко, так як вона звикла жити за власними правилами і порядку. Вона завжди сперечається з батьками, зустрічається з тим, з ким не слід, займається зовсім не жіночими справами.

Це на думку багатьох абсолютно неналежну поведінку, які багато в чому викликає презирство оточуючих. Тільки ось для самої героїні все це абсолютно не важливо, та й в майбутньому доведеться забути про всякі дурниці. Вся справа в тому що сімейство її потрапило в серйозну халепу, яка безпосередньо загрожує їх безпеці. Це питання вже ніяка не жарт, не гра і найгірше те, що тільки Ілана здатна впорається з цією ситуацією.

Вперше в житті від неї вимагають справжнісінької відповідальності і допомоги, власне і відмовити героїня ніяк не може, через серйозні можливості і наслідки. Фільм Тіснота (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кантемир Балагов
В ролях: Артем Ципін, Назір Жуков, Ольга Драгунова, Єгор Шевяков, Веніамін Кац, Дар’я Жовнер