Страх і жах наповнили землю у фільмі «Ті, що вижили». Епідемія виникла раптово. Інфекція поширилася занадто швидко. Лікарі не встигли створити вакцину або ліки. Люди просто не встигли схаменутися. Велика частина людства загинула. Залишилися лише ті, кому пощастило не підчепити заразу. У деяких був імунітет. Однак їх важко було назвати щасливчиками. Після масової загибелі стали з’являтися Вони. Ці монстри вистежували живих, полювали на них і поїдали. Тварюки боялися сонячного світла, ховалися в темряві і чекали слушного моменту. Ніхто не знав, живі вони або мертві.

Ще нікому не вдавалося це перевірити. Незабаром почався голод. Джулієт воліла самотність, але була змушена примкнути до групи. Поодинці тепер складно виживати, проте їжа дуже швидко закінчилася. У міста намагалися не сунутися. Там можна наштовхнутися на чудовиськ. Але Джулієт вважала, що залишатися на одному місці вірна смерть. Їй не хотілося вмирати від голоду. Вона взяла машину і вирушила на пошуки їжі. Проте в дорозі стався інцидент.

Автомобіль перекинувся і дівчина відключилася. Прокинулася вона від шуму. Навколо неї стовпилися вони. Довго їй не протриматися, а допомоги чекати нізвідки. Фільм Ті, що вижили (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Матьє Турі
В ролях: Грегорі Фетуссі, Бріттані Ешворт, Карл Гаррісон, Річард Мейман, Джей Бенедикт, Девід Гасман, Хав’єр Ботет